Служба доставки «DOSTAVOCHKA.IZM»

DOSTAVOCHKA.IZM - молода, яка динамічно розвивається, служба доставки їжі з ресторанів, кафе та магазинів, яка рада запропонувати Вам свої послуги в межах міста Ізмаїла та району. У нашій команді працюють справжні професіонали своєї справи. Наша служба доставки їжі відмінно організована і здатна задовольнити найвибагливіші запити.

Найсмачніша, найсвіжіша готова їжа на замовлення з ваших улюблених ресторанів. Розслабтеся та отримуйте задоволення смаку доставленого до ваших дверей сніданку, обіду чи вечері максимально швидко, заощадивши при цьому на приготуванні їжі свій час. Асортимент ресторанів і страв, що постійно збільшується, задовольнить будь-який смак споживача. Для вашої зручності ми приймаємо замовлення піци по телефону та з нашого Інтернет-сайту. Вам лише необхідно вибрати ваші улюблені страви, вказати зручний час доставки замовлення і ваші координати. При замовленні через Інтернет обов'язково зв'яжеться по телефону наш оператор.

Хочете смачно поїсти без походу до ресторану чи втомливої ​​вахти біля газової плити – доставка їжі додому вирішить ці проблеми. До вашої уваги надані піца та суші, шашлики та торти, супи та салати, дитяче меню та обіди для всього офісу, складні святкові страви або спеціальне дієтичне меню.

Кур'єри dostavochka.izm привезуть усе за Вашим бажанням:

- їжу з кафе та ресторанів;

- продукти та дитяче харчування;

- побутову хімію та господарські товари;

- квіти, подарунки та кулі;

- свіже розливне пиво на вечірку;

- медикаменти та документи та багато іншого.

Ми на зв'язку

📱 38 (063) 999 31 32

telegram: @dostavochka_izm

📲 Viber: 38 (063) 999 31 32

Для замовлення: 38 (098) 663 08 67

Для співробітництва: 38 (063) 999 31 32

Для скарг/пропозицій: 38 (098) 684 80 33

Режим роботи

Оформлення заявок з 10:00 – 22:00 (без вихідних)

https://www.instagram.com/Dostavochka.izm/

https://www.facebook.com/anatoliy.dostavka

З повагою адміністрація «DOSTAVOCHKA.IZM»!